Warning: Creating default object from empty value in /home2/ziaranme/public_html/wp-content/plugins/wp-mail-logging/lib/vendor/redux-framework/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
02832933565 - 09921609115
info@ziaranmeat.ir

سخنان استاندار قزوین و بازدید مسئولین شهرستان آبیک از شرکت مهرگستران سیمرغ زیاران

شما اینجا هستید: صفحه اصلی آخرین اخبار سخنان استاندار قزوین و بازدید مسئولین شهرستان آبیک از شرکت مهرگستران سیمرغ زیاران
۱۹ فروردین
۱۳۹۹

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک به همراه حجت الاسلام و المسلمین حسینی میر امینی امام جمعه معزز و سرهنگ لطفی زاده فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) از شرکت مهرگستران سیمرغ زیاران بازدید نمود.

فرماندار شهرستان آبیک در این بازدید اظهار کرد:

مجموعه شرکت گوشت با تمام توان تلاش می نماید در این روزها که درگیر بحران هستیم مایحتاج ضروری معیشت مردم را تهیه کند.

همچنین در حاشیه این بازدید ۱۵ راس گوسفند که توسط خیرین و به همت قرارگاه جهادی شهرستان به نیت دفع ویروس کرونا تهیه گردیده بود در این واحد قربانی و در ۳۱۳ پک غذایی بسته بندی گردید تا در روز نیمه شعبان در بین افراد نیازمندان و بی بضاعت توزیع گردد.


هدایت‌الله جمالی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جامعه و دل‌نگرانی مردم استان از تامین گوشت مورد نیاز خود، اظهار داشت:‌ مجتمع مهرگستران سیمرغ زیاران با تمام توان خود در حال کار هستند تا گوشت قرمز مورد نیاز مردم استان را تامین کنند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

جمالی‌پور با بیان اینکه این مجموعه کشتارگاه‌ زیاران ۵۰ درصد گوشت مصرفی استان قزوین و ۱۰ درصد گوشت مورد نیاز استان‌های تهران و البرز را تامین و تولید می‌کنند، گفت: با توجه به ظرفیت تولید فعلی این کشتارگاه‌ جای هیچ‌گونه دغدغه و نگرانی در خصوص تامین گوشت قرمز در سطح استان نداریم و شایعات در مورد احتمال کمبود گوشت در روزهای آینده صحت ندارد.

وی افزود: همچنین تولید گوشت در این مجموعه تحت‌نظارت کامل دانشگاه علوم پزشکی قزوین و با رعایت آخرین پروتکل‌های بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود.

 

مجموعه کشتارگاهی زیاران می‌تواند بارانداز گوشت کشور شود

این مسئول ارشد استان در ادامه با اشاره به ظرفیت‌‌های بالای این مجموعه کشتارگاهی برای تبدیل شدن به بارانداز گوشت کشور، تصریح کرد: با توجه به وسعت و ظرفیت بالای تولید و نگهداری گوشت قرمز، این مجموعه می‌تواند به بارانداز گوشت کشور تبدیل شده و پخش و توزیع لاشه‌های وارداتی به کل کشور در آن صورت گیرد.

جمالی‌پور اضافه کرد:‌ متاسفانه هنوز شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان دامپزشکی کشور پتانسیل این مجموعه کشتارگاهی را جدی نگرفته‌اند.

وی همچنین به مشکلاتی که ساخت و تکمیل آزادراه آبیک به قزوین برای مجموعه یاد شده به وجود آورده، اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه مدیران این مجموعه کشتارگاهی به رعایت نشدن فواصل قانونی خروجی‌های آزادراه و تاسیسات خود اعتراض دارند، مقرر شده که نشستی با حضور طراح و مجری این آزادراه برگزار شود و تا حد ممکن اشکالات موجود برطرف شود.

 

بدون دیدگاه

امکان قرار دادن دیدگاه وجود ندارد.

کانال تلگرام شرکت